GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Pipfat 5991426
nr 599 1426
Pipfat
+ cigarettkopp, piero fornasetti (1913-1988), Italen, 50-tal, diameter: 13, signerade
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 14 september 2009
kl 19:13:19
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr